English l 
Detaylı Ara l 
E-Posta l 
Birinci
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
KURUMSAL
HİZMETLERİMİZ
EĞİTİMLER
İLETİŞİM
Skip Navigation Links
Özel Projeler
Hakkımızda
Hakkımızda

 

Nitelikli Yapılar ve Özel Projeler Müdürlüğü olarak Periyodik Muayeneler, Elektriksel Ölçümler, Kaynak, NDT gibi çoklu disiplinlerde ve uzmanlık gerektiren özel projelerde hızlı, çözüm odaklı ve esnek çalışma prensibi ile kamu güvencesi ve rekabet avantajını kullanarak ülke genelinde kaliteli hizmet sunmaktayız.

Enstitümüzün muayene gözetim alanında faaliyet kapsamını genişletmek, sektörde kaliteyi arttırmak ve düzenleyici rol almak, sanayicinin ihtiyaç duyduğu hizmetlere cevap vermek, kuruluşların mevzuatlara tam uyumunu sağlamak ve yetkinlik gerektiren özel projeleri gerçekleştirmek, tecrübe ve bilgi birikiminin sektördeki aktörlere aktarımını sağlamak temel amaçlarımız arasındadır. Bu amaçlar doğrultusunda MGMB çatısı altında 2012 yılında faaliyete geçen müdürlüğümüz, endüstriyel gözetim faaliyetlerine Elektriksel Ölçümler ile başlamıştır ve günümüzde 32 ilimizde yetkin muayene uzmanlarımız ile yerinden hizmet vermeye devam etmektedir.

25 Nisan 2013 yılında yayınlanan "İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği" çerçevesinde İş Ekipmanlarının Muayenesi konusunda da altyapı çalışmalarına 2013 yılında başlanmış ve 2014 yılı içerisinde tüm ülke çapında yaygın hizmet ağı ile yerinden muayenelere başlanmıştır. Özellikle, sektör lideri kuruluşlarda paket hizmet prensibi ile muayeneler gerçekleştirilmiş ve artan müşteri memnuniyeti devamlılığı ile imzalanan uzun süreli protokollerin sayısı günden güne artmaktadır. Bu çerçevede Enstitümüz muayene ve gözetim alanında adından söz ettirmekte ve sektör lideri olma hedefi doğrultusunda yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 Bunun yanında muayene ve gözetim sektöründe her geçen gün artan tecrübemiz ve uluslararası akredite laboratuvar altyapımızın katkıları ile Kaynak Prosedür Onayı, Kaynakçı Belgelendirme, Tahribatsız Muayene faaliyetleri ile hizmet portföyümüz günden güne genişlemektedir.

Tüm faaliyetlerimiz Akreditasyon kapsamına alınmaya devam etmektedir.


Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 3183
Hakkımızda
E-HİZMETLER
Online Başvuru
Online Mali İşlemler
Tüm E-Hizmetler
Ayna Komite Başvurusu
DİĞER
Duyurular
Bölge Haberleri
Haber Arşiv
TSE HAKKINDA
Kuruluş ve Görevleri
Organizasyonu
TSE Mevzuatı
İLETİŞİM
Adres ve Telefonlar
Banka Hesap Numaraları
Bilgi Edinme
|
Web Sitesi Politikaları l 
Telif Hakları  l 
Rss l